Image

Özikizler Lojistik

Zamanında... 
Güvenli... 
Çevre Dostu...

Uluslararası Karayolu taşımacılığı, ihracat ve ithalat yükleriniz için lojistik destek vermekteyiz. Doğru planlama, organizasyon ve zamanında teslimat ile gönderi ve yükleriniz, teslimat adreslerine güvenli ulaştırılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, taşımanın başlangıcından teslimine kadar yükün durumu hakkındaki tüm statü raporlarını göndermekteyiz. Uzman kadromuz, yükünüzle ilgili her türlü bilgi akışını tam zamanlı olarak size ulaştırmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı Hizmeti

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı Avantajları

Karayolu Taşımacılığı Özellikleri

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Uluslararası Karayolu Taşımacılık hizmetlerimiz ve güzergahlarımız hakkında daha fazla bilgi veya fiyat teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Özikizler Lojistik

Teklif Formu
icon
KVKK kapsamında kişisel bilgilerimin saklanmasını onaylıyorum

Detaylı bilgi almak için Formu Doldurun

 
 
KURUMSAL

Hakkımızda

Vizyon
Lojistik sektöründe ; insana olan yatırımları ve teknolojik altyapısı ile profesyonel, güvenilir, yüksek standartlarda rekabetçi ve sürdürebilirlikte bütünleşmiş hizmetleri üst seviyede sunarak çevreye ve geleceğe saygılı, çalışanlarına değer veren sektöründe hem müşterileri hem de çalışanları tarafından takip ve tercih edilenyerel ve uluslararası alanda sürekli gelişerek kendi platformunda etkin rol alan global bir Nakliyat -Dağıtım ve Depolama markası haline gelebilmek.

Misyon
Hızla gelişen ve değişen küresel ekonomi ve buna bağlı olarak artan taşımacılık ve lojistik ihtiyaçlarına;Küresel taşımacılık sektöründeki, profesyonel yenilikçi yapısı ve tecrübesini aktararak, nitelikli, zamanında ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile her biri kendi işinin uzmanı olan çalışanlarımızla lojistik hizmetini bir sonraki seviyeye taşıyanŞeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.

Hakkımızda
about-image