Karayolu Taşımacılığı

 

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

 Zamanında... Güvenli... Çevre Dostu…

ÖZİKİZLER LOJİSTİK, kurulduğu günden bu yana teknolojik yenilikleri izleyerek sürekli geliştirdiği lojistik ağı ile, yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermektedir.

Birçok şube ofisleriyle, müşterilerine sunduğu etkin ve kaliteli çözümlerle kara taşımacılığı sektöründeki konumunu güçlendirmiştir. Bu alanda yakaladığı başarı ve kazanımlarını yine müşterileri ile paylaşarak büyüyecek, yeni projelerle sektöre değer katmayı sürdürecektir.

ÖZİKİZLER LOJİSTİK, kara taşımacılığında müşterinin en büyük beklentisi olan güvenli seyir ve müşteriye kesintisiz bilgi akışını sağlamayı ilke edinmiş, bu alandaki teknolojik yenilikleri eksiksiz takip ederek bünyesine dahil etmiştir.

Müşterinin yükünü, her koşulda güvenli ve disiplinli bir seyirle alıcısına ulaştıran ve bu alanda hedeflediği farklı çizgiden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

ÖZİKİZLER LOJİSTİK tüm diğer lojistik süreçlerindeki müşterilerinin kara nakliye taleplerini aynı çatı altında karşılayabilme lüksünü müşterilerine sunarak, en uygun çözümleri en makul fiyatlarla buluşturmuştur.

Uluslararası Karayolu hizmetimiz, Türkiye ile Avrupa ve Balkanlar, Orta Doğu ülkeleri arasında karayolu taşımacılığı sunulmaktadır.

-Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan Uluslararası Karayolu Nakliye Hizmetleri

-Haftalık Düzenli Parsiyel ithalat ve ihracat Çıkışları

-Düzenli Araç Takip ve Bilgilendirme

-Özel Müşteri Hizmetleri

-Güçlü Taşıma Ağı

 

ÖZİKİZLER LOJİSTİK Komple Taşımacılık;

Firmamız Türkiye geneli komple yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik araçlar temin edilerek operasyonun tüm süreçleri kayıt altına alınır.

Lojistik hizmetinin başlangıcından bitimine kadar olan tüm süreçler deneyimli personelimiz tarafından takip edilerek yönetilir ve bu süreçteki tüm adımlar gerek sms gerekse e-posta olarak bilgilendirilir.

 

 

Komple Taşımacılık Nedir?

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.

Komple taşımacılık gerek sürat gerek güvenlik gerekse de fiyat açılarından en uygun nakliye metodudur. Üstelik bu tip taşımalarda ürünleriniz ambar ya da kargo modelinde olduğu gibi aktarma ve elleçleme görmez ya da parça yük taşımacılığında olduğu gibi araç yola çıkmak için başka yükler bulmayı beklemez. Bunun yerine sırası ile kamyonet, 6,8,10 teker veya 40 ayak kamyon ya da TIR gibi vasıtalar ile yükünü aldığı gibi direkt olarak müşteriye doğru yönelir.

 

ÖZİKİZLER LOJİSTİK Parsiyel Taşımacılık;

Firmamız Parsiyel Taşımacılık hizmetlerini gün içerisinde tarafınızdan gelen taleplere göre planlamakta ve profesyonel ekibi ile sizlere çözümler sunmaktadır.

Kelime anlamı olarak kısmi, tam olmayan, parça anlamına gelen parsiyel lojistik terminolojisinde farklı göndericilere ait aynı güzergâh üzerindeki yüklerin bir arada taşınması anlamına gelmektedir, grupaj taşımacılık olarak da adlandırılır.

Karayolu taşımacılığında az miktarda yüke sahip firmalar tarafından tercih edilen bu metot ile amaçlanan, aynı rota üzerinde taşınan ve farklı göndericilere ait yükleri birleştirilmiş yük halinde taşıyarak tasarruf sağlamaktır.

ÖZİKİZLER LOJİSTİK hem yurt içi hem de yurtdışı parsiyel ya da diğer adıyla grupaj kargo taşıma operasyonlarını en güvenli şekilde yöneterek müşterilerinin zaman ve maliyetten tasarruf etmesini sağlar. Her hafta kalkış sağlayan mega kapasiteli araçlarımızla sunduğumuz parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile müşterilerimize zaman, yer ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, en genel tanımıyla bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir. Yük teslimatı genellikle denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.